Spremnici za čepove Riješeno

Nadležnost Nije navedeno | Završeno: 20.07.2022

Kategorija: Komunalni nered | Datum: 20.07.2022

Opis problema

Status prijave prepunih spremnika čepova je naveden kao Riješen iako te kante za smeće i dalje stoje po gradu. Navedite obrazloženje nepostupanja po prijavi uz istovremeno označavanje prijave kao riješene. Hvala i pozdrav

Galerija :: Zatečeno stanje

moj|Pakrac.hr :: Odgovor

Nakon Vaše prijave izdali smo nalog za pražnjenje istih, što je i učinjeno. Grad Pakrac je uz djelatnike Vlastitog pogona pomogao akciju sa postavljanjem navedenih koševa na lokacije koje je odredio organizator, a pražnjenje je trebalo biti od strane organizatora. Sada je izdan nalog za uklanjanje svih koševa za skupljanje čepova.

Galerija :: Novo stanje